Testimonials

Testimonials

ABSOLUTELY FANTASTIC PLACE TO VISIT , AFFORDABLE AND PEOPLE ARE VERY NICE !! HIGHLY RECOMMENDED TO ALL PEOPLE THAT ARE LOOKING FOR PERFECT PLACE TO STAY WITH ZERO PROBLEMS INVLOVED !

Maciej

2017-08-18

Апартаменты чистые, уютные. Все соответствует фотографиям, размещенным на сайте. Хорошая детская площадка. Тихий район. Спасибо большое Арунасу за гостеприимство и отзывчивость!

Lena

2015-07-31

Nuostabiai praleidome atostogas!
Puiki vietelė, labai jaukūs šviesūs apartamentukai. Ypa patiko daug erdvės kieme, tiek vaikams, tiek ir mums patiems, terasos, pavėsinės ir tt.

Saulius

2014-10-05

Puiki vieta poilsiui seimai su vaikais ar draugais.seimininkai apgalvojo viska iki smulkmenu.nera nereikalingu daiktu ir yra viskas,kas reikalinga.nustebino,kad virtuveleje be puoduku ir stikliniu,radom tauriu vynui,net kelis puodus,kocela,samcius ir t.t.visur ideali svara,tiek viduje,tiek teritorijoje.puikus,neikyrus aptarnavimas.butinai sugrisime kitais metais.

Vaida

2015-06-29

Nuostabi vieta poilsiui, viskas tiesiog puiku, apartamentai begalo tvarkingi nei dulkelės nerasi, šitoks tvarkingumas mums paliko didžiuli įspūdi. Patogus namelių išprojektavmas. Visi buičiai reikalingi daiktai vietoje. Ramybė poilsiui,užsiėmimas vaikams žaidimo aikštelėja, malonus aptarnavimas. Likome patenkinti, gryšime ir kita vasarą!!

Valerijus Bertulis

2016-02-04

Padėka nuoširdžiausia šeimininkams už švarą, jaukumą ir jausmą, kad esi kaip namie, kuriuose nieko netrūksta. Taip ir toliau!!!!!!!

Edita

2016-08-10

 

Write us a message